Chystáte se do Třeboně za zážitky, sportem nebo poznat historii?
Jestli se nemůžete rozhodnout, zůstaňte v klidu, nemusíte. Poznejte všechny její krásy.

Možná budete překvapení, kolik toho můžete vidět jen v samotném centru města. Jak zajímavou má historii a skvělou atmosféru.
Naplánujte si procházku podle vašich limitů.
Podívejte se, kudy na kole, aby vám to nejhezčí neuniklo.
A pokud se k nám chystáte na delší dobu a nebo chcete poznat Jižní Čechy více zeširoka, zjistěte, kam dál můžete vyrazit.

Centrum Třeboně

Vaše třeboňské dobrodružství by mělo začít právě tady, v samotném srdci města. Projděte se úzkými uličkami, poznejte místní historii. Odpočiňte si v parku a nebo naberte síly v jedné z mnoha restaurací.
Ať už vás zajímá cokoliv, v Třeboni si na své přijdete.

Výlety pěšky

Ať už se bavíme o krátké procházce, nebo celodenní túře, budete nadšení. Pár kroků od našich apartmánů se nachází lázeňský park, který se rozléhá okolo rybníka Svět a na zdravotní procházky je jako stvořený. Zároveň je to ideální výchozí bod pro delší trasy. Objevte kouzla tohoto kraje doslova na každém kroku.

Výlety na kole

Troufneme si tvrdit, že pro milovníky rovinek a cyklistiky, neexistuje lepší místo pro  dovolenou, než je Třeboň.
Síť cyklotras je opravdu bohatá a kvalitní a okolí nádherné. Staleté hráze rybníků, borovicové lesy, malebné vesničky a klid.
To musíte zažít.

Výlety autem

Jižní Čechy a vlastně i vy, si zaslouží, abyste je poznali v celé jejich kráse. Pokud vám to čas dovolí, vyrazte i dál od Třeboně. Podívejte se, co všechno můžete zažít a kam zamířit. Třeba si ještě délku vašeho pobytu u nás rozmyslíte.