Benefity na dovolenou

Využijte své FKSP příspěvky na pobyt či dovolenou v Třeboni

Dopřejte si parádní zážitek s příspěvkem od vašeho zaměstnavatele.

Pro úhradu pobytu v RELAX PARKU Třeboň můžete využít benefity od společností Benefit Plus, Endered. Současně je možná platba na fakturou zaměstnavatele, případně čerpání z FKSP příspěvků zaměstnavatele (fond kulturních a sociálních potřeb) pro pobyt v Třeboni.

Na využití benefitů je nutno upozornit předem v poznámce při tvorbě online rezervace, případně se na nás obraťte na telefonu nebo e-mailu. Je možné platit na místě benefit kartou přes terminál nebo na dálku online.

V případě, že máte zájem o úhradu ceny pobytu na fakturou zaměstnavatele nebo formou čerpání příspěvku z FKSP, obraťte se pro rezervaci na náš e-mail nebo telefon. Je nutné znát fakturační údaje zaměstnavatele (název společnosti, sídlo, IČ/DIČ, kontaktní telefon + email).

Výše uvedené benefity lze uplatnit pouze u rezervací přes náš webový formulář nebo u rezervací po telefonu, popř. e-mailu. U partnerských portálů jako je booking nebo hotel.cz toto možné není.

FKSP dovolená v Třeboni

Chcete strávit nezapomenutelnou dovolenou v malebném prostředí Třeboně? Naše FKSP dovolená v Třeboni je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci relaxace, přírodní krásy a komfortního ubytování.

Benefit Plus ubytování v Třeboňi – Komfortní dovolená 

Naše ubytování v Třeboni nabízí širokou škálu možností pro každého návštěvníka. S Benefit Plus si užijte svůj pobyt v Třeboni na maximum.