Kolosvět

Jestli se k nám vydáváte za sportem a dobrodružstvím, určitě uvítáte služby právě Kolosvěta. Nejenže si u nich můžete vypůjčit nejrůznější sportovní vybavení, fungují taky jako servis a prodejna.

Možnosti půjčovny:

Letní aktivity: kola, elektrokola, koloběžky, elektrokoloběžky, in-line brusle, letní běžky, paddleboardy, kánoe, kajaky, rafty

zimní aktivity: běžky, lyže, zimní brusle

Zároveň můžete využít jejich služeb při organizaci skupinového výletu.

 

Třeboň a její okolí nabízí nespočet možností pro sportování a aktivní odpočinek. Bez ohledu na to, zda jste vášniví cyklisti, nebo prostě jen chcete prozkoumat krásy přírody pěšky, nudit se tu určitě nebudete. Cykloturistika totiž patří mezi nejoblíbenější aktivity v této lokalitě. Rovinatá krajina s rozlehlými borovými lesy, staleté hráze rybníků a malebné vesničky.

Jedině v Třeboni se můžete vydat kolem Světa a stihnout ho obejít během jednoho dne.

V okolních lesích najdete klid, energii a v houbařské sezóně taky plné košíky.

Sportujte, prohlédněte si památky, ochutnejte pivo v místním pivovaru.
Promyslete si, co byste rádi zažili a my vám s finálním programem rádi pomůžeme.

Zároveň vám z Kolosvěta rádi půjčení jakéhokoliv vybavení zařídíme a dopravu až před dveře vašeho apartmánu máte zdarma.

Pokud byste měli zájem o organizaci skupinového výletu s průvodcem, nebo zapůjčení kajaků a kanoí, tak se na nás neváhejte obrátit. 

Pokud ještě nemáte zamluvený konkrétní termín, tak si zkuste pohrát s myšlenkou podzimního víkendu. Ve městě už není tolik turistů a hlavně začínají výlovy místních rybníků.
Je to vážně nevšední zážitek, tak nějak se celé město propojí a tradice jsou hmatatelné.
Opravdu, jestli jste ještě nic takového nezažili, tak do toho.